Dom v Marisol Malibu, len za 15.9 milióna dolárov je váš…

malibu_home_marisol_1890013_b

Malibu je pravdepodobne jedno z najväčších plážových miest na svete. Má oceán, pláž a podmienky na surfovanie. Táto oblasť je tak veľká, že Beach Boys tu robili slávny “Surfin ‘USA”, čo bolo veľké surfovanie na County Line Beach. Okrem hudby a aktivít, je tu tiež deluxe komunita Marisol Malibu.

Táto 100 miliónov dolárová komunita sa opiera o 80-akrový pozemok s novou 15.900.000 $ rezidenciou, ktorá bola postavená vo februári.

 marisol malibu spanish villa
Španielskou architektúrou inšpirovaný plážový dom má 7 300 štvorcových stôp obytného priestoru, ktorý zahŕňa kino, gurmánsku kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu a viac než dostatočný priestor pre majiteľa. Novo postavená rodinná rezidencia má 50 stôp široký bazén a súkromné ​​pláže dopĺňajú jeho okolie. Človek si tu môže vychutnávať výhľad na oceán, hory a pláže z takmer akéhokoľvek uhla pohľadu.

marisol malibu spanish villa
Rezidencia je jednou z posledných, ktorú navrhol Barry Berkus, čo je architekt známy v oblasti bývania, ktorý zomrel na leukémiu 30. novembra 2012. V roku svojho života nazhromaždil portfólio 600.000 domov v 10.000 rôznych prevedeniach.

V okolí Marisol je pekne vidieť, ako dobre príroda a človek môže byť spoločne zosúladená a vytvoriť tak komunitu pozdĺž západného pobrežia Malibu. K dispozícii je botanický park a záhrada, v ktorej je nasadených viac ako 2 000 pôvodných stromov po celej rozlohe 80 akrov. V Marisole dokonca odstránili pouličné osvetlenie, takže hviezdnu nočnú oblohu si môžete vychutnať bez zábran.

 marisol malibu spanish villa
Okrem prirodzenej krásy krajiny, existuje niekoľko prospešných výnimiek z procesu výstavby domov, ako sú povolenia pobrežných oblastí a obmedzenia miest, ktoré ďalej obohatia túto lokalitu. Vývojári z komunity tvrdia, že budovať je tu jednoduchšie a ľahšie, ako je tomu v iných častiach pozdĺž Pacific Coast Highway.

Konečným cieľom vývojárov Marisol Malibu je zvýšiť 17 jednogeneračných rezidencií v celej oblasti.

zdroj:http://www.justluxe.com

Napíšte komentár