Luxusná vila Staré Mesto – NA PREDAJ

Exkluzívny rodinný dom na veľmi lukratívnom úpätí hradného kopca s krásnym panoramatickým výhľadom na okolitú scenériu. Rodinný dom so štyrmi samostatnými, na juh orientovanými obytnými podlažiami nad sebou je postavený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 763 m2 z čoho 227 m2 je zastavaná plocha domu a 536 m2 je veľmi pekná trvale udržiavaná záhrada so schodiskom, s altánkom , vonkajším krbom a množstvom nádhernej zelene. Celková užitková plocha domu je cca. 510 m2 + 3 x garáž + terasy jednotlivých bytov.

1. podlažie / horné/ 135 m2 + 20 m2 terasa : priestranná slnečná átriová obývacia izba, smerom na juh 12 m presklenej šírky, okná na 4 svetové strany, s východom na terasu, spojená s kuchyňou a jedálenským priestorom, spálňa so vstavanými skriňami, hosťovská izba, kúpelňa, samostatné hosťovské WC.

2. podlažie 105 m2 + 40 m2 terasa : priestranná slnečná obývacia izba s východom na terasu, s jedálenským priestorom a s otvorenou kuchyňou, spálňa so vstavanou skriňou, hosťovská izba a kúpelňa.

3. podlažie 135 m2 + 84 m2 terasa : priestranná slnečná obývacia izba s východom na terasu a s prístupom do záhrady cez schodisko, s jedálenským priestorom a s otvorenou kuchyňou s komorou, spálňa so šatníkom a s východom na terasu, hosťovská izba s východom na terasu, kúpelňa a hosťovské WC.

4. podlažie /spodné / 135 m2 : priestranná slnečná obývacia izba s východom na terasu a s priamym vstupom do záhrady s jedálenským priestorom a s otvorenou kuchyňou s komorou, spálňa so šatníkom a s východom na terasu do záhrady, hosťovská izba s východom na terasu a do záhrady, kúpelňa a hosťovské WC.

V prípade záujmu nás prosím kedykoľvek kontaktujte!

 

 

 

 

Jeden komentár

  1. Podnajmy.sk says:

    Výborná web stránka so širokou ponukou bytov na prenájom a podnájom priamo od majiteľov. http://www.Podnajmy.sk

Napíšte komentár