Moderný funkcionalistický dom v Záhorskej Bystrici, na predaj

Moderná 10 ročná novostavba je 2 poschodový dom bez pivnice a má úžitkovú plochu 430 m2 z toho zastavaná plocha je 290 m2. Nachádza sa na nádhernom pozemku o veľkosti 1827 m2 s bazénom s protiprúdom.

V dome sa nachádzajú 2 samostatné byty, takže dom sa dá využívať ako 2 generačný a v prípade potreby po malej prestavbe dokonca ako 3 generačný.

Prízemie má úžitkovú plochu 244 m2. Na prízemí domu sa vstupuje do priestrannej haly s výborne presvetlenou galériou s biliardovým stolom. Na pravo je vstup do garáže s technickou miestnosťou. Za halou je fitness a práčovňa. Na ľavo od vstupu sú dvere samostatnej dolnej obytnej časti prízemia s predizbou, obývacou izbou s východom na terasu a do záhrady, jedálňou a oddelenou kuchyňou v prednej časti domu. Z predizby je hosťovské WC, vstup do pracovne a hlavnej spálne so samostatným šatníkom, kúpeľňou s masážnou vaňou, sprchovacím kútom a oddeleným WC.

Video prehliadka:

Druhé podlažie má úžitkovú plochu bez terás 140 m2. Na druhé podlažie sa vstupuje otvoreným schodiskom zo vstupnej haly na galériu, ktorá začína knižnicou a pokračuje v prednej časti kuchyňou s jedálňou a veľkou obývacou izbou s východom na terasu. V zadnej časti sa nachádzajú 2 detské izby so spoločnou kúpeľňou a samostatným WC. Nasleduje hlavná spálňa so vstavanými skriňami, východom na vlastnú terasu a samostatnou kúpeľňou s masážnou vaňou, WC a sprchovacím kútom.

Video prehliadka:

Vrchné podlažie má 2 terasy s celkovou plochou približne 140 m2 .

V dome je na spodnom podlaží exkluzívny teplovzdušný krb. Dom je vykurovaný vlastným plynovým kondenzačným kotlom značky Buderus s riadením Logamatic. Všetky miestnosti sú vyhrievané podlahovým kúrením Gabotherm s individuálnym nastavovaním teploty. Dom je vybavený systémom centrálneho vysávania.

Dom sa nachádza v tichej časti na okraji Záhorskej Bystrice s ukončenou výstavbou.

Táto nehnuteľnosť je na predaj. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Napíšte komentár