Dom v Marisol Malibu, len za 15.9 milióna dolárov je váš…

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

malibu_home_marisol_1890013_b

Malibu je pravdepodobne jedno z najväčších plážových miest na svete. Má oceán, pláž a podmienky na surfovanie. Táto oblasť je tak veľká, že Beach Boys tu robili slávny „Surfin ‚USA“, čo bolo veľké surfovanie na County Line Beach. Okrem hudby a aktivít, je tu tiež deluxe komunita Marisol Malibu.

Táto 100 miliónov dolárová komunita sa opiera o 80-akrový pozemok s novou 15.900.000 $ rezidenciou, ktorá bola postavená vo februári.

 marisol malibu spanish villa
Španielskou architektúrou inšpirovaný plážový dom má 7 300 štvorcových stôp obytného priestoru, ktorý zahŕňa kino, gurmánsku kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu a viac než dostatočný priestor pre majiteľa. Novo postavená rodinná rezidencia má 50 stôp široký bazén a súkromné ​​pláže dopĺňajú jeho okolie. Človek si tu môže vychutnávať výhľad na oceán, hory a pláže z takmer akéhokoľvek uhla pohľadu.

marisol malibu spanish villa
Rezidencia je jednou z posledných, ktorú navrhol Barry Berkus, čo je architekt známy v oblasti bývania, ktorý zomrel na leukémiu 30. novembra 2012. V roku svojho života nazhromaždil portfólio 600.000 domov v 10.000 rôznych prevedeniach.

V okolí Marisol je pekne vidieť, ako dobre príroda a človek môže byť spoločne zosúladená a vytvoriť tak komunitu pozdĺž západného pobrežia Malibu. K dispozícii je botanický park a záhrada, v ktorej je nasadených viac ako 2 000 pôvodných stromov po celej rozlohe 80 akrov. V Marisole dokonca odstránili pouličné osvetlenie, takže hviezdnu nočnú oblohu si môžete vychutnať bez zábran.

 marisol malibu spanish villa
Okrem prirodzenej krásy krajiny, existuje niekoľko prospešných výnimiek z procesu výstavby domov, ako sú povolenia pobrežných oblastí a obmedzenia miest, ktoré ďalej obohatia túto lokalitu. Vývojári z komunity tvrdia, že budovať je tu jednoduchšie a ľahšie, ako je tomu v iných častiach pozdĺž Pacific Coast Highway.

Konečným cieľom vývojárov Marisol Malibu je zvýšiť 17 jednogeneračných rezidencií v celej oblasti.

zdroj:http://www.justluxe.com

Napíšte komentár