Elegantné biele obývacie miestnosti

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Hľadáte tip na re-dizajn vašej obývacej miestnosti? V tomto článku Vám ukážeme tipy, ktoré dnes letia.

01-ralph-lauren-manhattan-apartment-lgn

So svetlo-bielymi stenami a oknami bez záclon, Ralph a Ricky Lauren’s vysvietili apartmán Fifth Avenue v minimalistickom štýle. Eleganciu obývačky dopĺňa custom-made koktailový stolík a kreslá z uhlíkových vlákien čalúnené kožou, všetko navrhnuté spoločnosťou Ralph Lauren Home.

 

02-glass-house-white-living-room-lgn

Očarujúca obývačka v Connecticute, biele steny a zariadenie dominujú svojim umeleckým pôvabom. Je veľmi priestranná a plná farieb, na stene visia panely z Čínskeho porcelánu a pohovku skrášľujú pestré vankúše.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

 

03-meg-ryan-white-living-room-lgn

Obývačka herečky Meg Ryan, ktorú si navrhovala spolu s dizajnérkou Marsha Rusell stavia do popredia bielu brezovú farbu, na mieru vyrobenú lampu, ktorá je dizajnovaná prostredníctvom O’Lampia Studio, pohovky sú čalúnené bielou kožou od Rogers & Goffigon a koktailový stolík je navrhnutý dizajnérom Christiane Liaigre.

 

04-keni-valenti-miami-beach-apartment-lgn

So svojou trblietavou neutrálnou paletou a eklektickým mixom vintage zariadenia, obývacia miestnosť módneho guru Keni Valenti vyvyšuje pojem elegancia do nových výšok. Koktailový stolík je z kolekcie 1970s Karl Springer, kreslo zo 40’s by Billy Haines a opäť vintage pohovka od Vladimira Kagana.

Zdroj: www.elledecor.com

Napíšte komentár