Hotel Nothofagus – neuveriteľný zážitok v prírodnej rezervácii v Čile

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

hotel-nothofagus-huilo-huilo-chile

Hotel Nothofagus má nádhernú budovu, ktorá je  postavená prevažne z dreva v tvare stromu a prináša pocit a zážitok z divokej prírody. Tento hotel sa nachádza v samom srdci Huila Huila prírodnej rezervácie v Čile.

hotel-like-tree-chile-huilo-huilo

HotelNothofagus vyzerá vnútri ako obrovský prastarý strom. Nachádza sa v strede Čilskej Patagónie v dažďovom pralese. Huila Huila je biologická rezervácia v tieni pohoria Ánd. Rezervácia je jedinečná svojou ochranou miestnej prírody a kultúry. Návštevníci Huila Huila sa môžu dotknúť ducha domorodcov a zažiť úžasnú a luxusnú dovolenku v Čile.

amazing-treehouse-hotel-chile-nothofagus

Väčšina aktivít v Huila Huila začína z hotela Nothofagus zo skutočného srdce biologickej rezervácie. V hoteli dostanete ubytovanie, môžete ochutnať miestne jedlá v reštaurácii, relaxovať v kúpeľnom centre a mnoho ďalších aktivít.

luxury-rustic-hotel-chile-rainforest

Luxus v rustikálnom štýle. Hotel Nothofagus ponúka luxusné ubytovanie v 55 izbách a apartmánoch v rustikálnom štýle, na viac ako siedmich podlažiach. Všetky izby sú zariadené prírodne, s prvkami z dreva a kameňa. Izby sú priestranné, útulné a majú balkón s vynikajúcim výhľadom na dažďový prales. Wi-fi pripojenie je k dispozícii v izbách a všetkých spoločných priestoroch.

rustic-style-luxury-accommodation-hotel-nothofagus-chile

Ak máte deti, môžete ich nechať v „Magic Corner“ čo je úžasné miesto pre deti, kde sa môžu dozvedieť veľa o pôvodných lesoch, hrať hry a robiť kreatívne činnosti ako je napríklad maľovanie, spievanie…

luxury-wooden-room-view-chilean-forest

Komfortné izby pre hostí a skvelý výhľad na čilský dažďový prales. Hotelová reštaurácia sa nachádza na prízemí hotela Nothofagus a má 2 jedálne. Tam hotelový hostia a návštevníci parku Huila Huila môžu vychutnávať špeciality, ktoré spájajú miestne domorodé a európske tradície pre skutočný zážitok z gastronómie.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

northofagus-restaurant-chile-cuisine

Hotelje ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú preskúmať Čilskú prírodu a kultúru. Huila Huila ponúka rôzne balíčky s aktivitami, ako je jazda na koni, rafting, jazda na horskom bicykli, trekking na sopky a mnoho ďalších. Všetko potrebné pre veľkú dovolenku v Čile.

luxury-suite-nothafagus-hotel-chile

Luxusné apartmány s výhľadom na les.

nothafagus-hotel-suite-living-room

Priestranná a komfortná obývacia izba v Hoteli.

nothafagus-hotel-chile-suite-bathroom

Útulné pohodlie s vlastnou kúpeľňou.

nothofagus-hotel-chile-bar-brewery

Užite si pivo a nápoje v hotelovom bare a pivovare.

 

 

zdroj: www.hotels2see.com

Napíšte komentár