Interiérový dizajn v luxusnom mestskom dome na Manhattane

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

https://static.mansionglobal.com/production/media/article-images/4cf47a120a5d73741f2f25d720b0b2a5/large_East51_3_A.jpg

Táto luxusná nehnuteľnosť sa nachádza v New Yorku, na Manhattane. Jej cena je 14,5 milióna dolárov. V roku 2011 si ju kúpil jeden manželský pár a takto úžasne si ju prerobil.

Teraz je ťažké si to predstaviť, ale keď manželia kúpili tento mestský dom (Beekman Place), tak bol podľa realitného makléra Howarda Margolisa z Douglas Elliman Real Estate, „úplnou katastrofou – a mám na mysli katastrofu.“ Ani dva a pol roka renovácie a citlivosť anglického interiérového dizajnéra nepomohli.

Pán Margolis prisudzuje zásadnú premenu neochvejnej vízií Deborah Greatorex, ktorá si kúpila dom s manželom a zrekonštruovala ho s pomocou architekta Timothy Langana. Zatiaľ čo hlavná časť práce prebiehala vnútri, dom vyťažil aj z vonkajších úprav.

Ako uvádza Margolisov tím, pani Greatorex a pán Langan „zmenili nehnuteľnosť na správny mestský dom.“

Dizajnové duo dalo domovu úplne novú fasádu. Vyzdvihli vchod z ulice na úroveň salónu tým, že postavili verandu, čím vytvorili priestor pre záhradu. Chrbát domu bol úplne odstránený a nahradený väčšinou sklom. Premiestnili kuchyňu na úroveň záhrady a premenili zadný dvor na záhradu inšpirovanú japonskou záhradou o veľkosti 56 m2.

https://static2.mansionglobal.com/production/media/article-images/b71e071c03878b4c8da351f42c448271/large_East51_4_A.jpg

Pôvod dizajnéra

Takže kto presne je tento pracovitý dizajnér? Podľa vlastných slov je pani Greatorex, ktorá publikuje na instagrame ako @fashionpug, „módny nikto!“

Jej práca na rodinnom dovolenkovom dome na Sicílii bola publikovaná v New York Times. Vzhľadom na to, že sicílsky projekt zahŕňal výstavbu bazénu, tenisového kurtu a bludiska, prestavba tohto mestského domu bola pravdepodobne kúskom koláča.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

https://static2.mansionglobal.com/production/media/article-images/6a9daade85377198c7af4c23599022f7/large_East51_5_A.jpg

Štatistiky

Mestský dom s rozlohou 60.4 m2 má päť spální, päť kompletných kúpeľní a jednu čiastočnú kúpeľňu.

Vybavenie

K dispozícii je takmer 111.5 m2 vonkajšieho priestoru, ktorý zahŕňa záhrady, terasu a strešnú terasu. Inteligentný dom je vybavený automatickým systémom Control4 Home Automation, ktorý obsahuje interkom, ovládanie osvetlenia a ovládanie HVAC. K dispozícii sú štyri plynové krby.

Poznámky o susedstve

Beekman Place je synonymom starých peňazí. Toto slovo sa spomínalo ako kód pre bohatstvo a moc v románe The Bonfire of the Vanities od Tom Wolfe, vo filme “The Way We Were” od Barbra Streisand a filme Close to the Borderline” od Billy Joel’s. Od 49. do 51. ulice, medzi First Avenue a East River, tento názov označuje susedstvo, ktoré vychádza z tejto dvojzložkovej enklávy.

Sprostredkovatelia: Howard Margolis, Jeff Adler and Marie Espinal oz realitnej kancelárie Douglas Elliman Real Estate.

 

zdroj: http://www.mansionglobal.com

Napíšte komentár