Jedna z tých dych berúcich víl, Ani South Beach Villa v Karibiku

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

modern-beach-villa-1

Moderné Ani vily s výhľadom na Little Bay, v Anguilla, Karibiku, sú v mnohých ohľadoch fascinujúce. Navrhol ich tvorivý tím z Lee Skolnick Architecture + Design Partnership.

Dnešný príspevok je venovaný projektu nazvanému „Ani South“. Jednej z budov, ktoré tvoria toto ohromujúce skalné-bočné duo.

Podľa oficiálneho popisu vily, Ani South sa nachádza na južnej strane pozemku a pozerá sa priamo dole do Little Bay s jeho trblietavou modrou vodou.

Hlavné spálne, vnútorné a vonkajšie obytné priestory sú orientované smerom k úchvatnému západného pohľadu nadol na líniu Anguilla pobrežia a nádherné výhľady na západ slnka.

K hlavným výhodám päť spálňovej rezidencie patrí možnosť vnútorného i vonkajšieho stolovania, strešný salónik, terasa s bazénom, tenisový kurt i posilňovňa.

Ale to, čo najviac oceňujeme na tomto projekte je, že aj keď si odmyslíte jej neuveriteľnú polohu a vonkajšej zábavné zariadenia, tak ďalšie príťažlivé vlastnosti stále pretrvávajú. Hovoríme samozrejme o neuveriteľnom interiérovom dizajne, naplnenom organickými dekoratívnymi prvkami, ktoré vile dodávajú sviežosť a osobnosť.

V tejto miestnosti dominuje biela doplnená drevenými prvkami alebo jeho imitáciou. Všímnite si zaujímavý stolík uprostred a aj menšie stolíky po krajoch pohoviek.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Kto by nechcel mať takúto spálňu? Priestranná, vzdušná a s krásnym výhľadom na oceán. Prebúdzať sa tu by bolo určite viac ako príjemné.

Nenachádzate slová? Ani my.

Biliardový stôl sa hodí, či už počas spoločenských večierkov alebo len tak, keď si chcete zahrať s kamarátmi.

Vonkajší bazén a vírivka, to je vrchol luxusu. Po dlhom namáhavom dni predsa nič nepadne lepšie….

zdroj:http://freshome.com

Napíšte komentár