Luxusná vila Staré Mesto – NA PREDAJ

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Exkluzívny rodinný dom na veľmi lukratívnom úpätí hradného kopca s krásnym panoramatickým výhľadom na okolitú scenériu. Rodinný dom so štyrmi samostatnými, na juh orientovanými obytnými podlažiami nad sebou je postavený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 763 m2 z čoho 227 m2 je zastavaná plocha domu a 536 m2 je veľmi pekná trvale udržiavaná záhrada so schodiskom, s altánkom , vonkajším krbom a množstvom nádhernej zelene. Celková užitková plocha domu je cca. 510 m2 + 3 x garáž + terasy jednotlivých bytov.

1. podlažie / horné/ 135 m2 + 20 m2 terasa : priestranná slnečná átriová obývacia izba, smerom na juh 12 m presklenej šírky, okná na 4 svetové strany, s východom na terasu, spojená s kuchyňou a jedálenským priestorom, spálňa so vstavanými skriňami, hosťovská izba, kúpelňa, samostatné hosťovské WC.

2. podlažie 105 m2 + 40 m2 terasa : priestranná slnečná obývacia izba s východom na terasu, s jedálenským priestorom a s otvorenou kuchyňou, spálňa so vstavanou skriňou, hosťovská izba a kúpelňa.

3. podlažie 135 m2 + 84 m2 terasa : priestranná slnečná obývacia izba s východom na terasu a s prístupom do záhrady cez schodisko, s jedálenským priestorom a s otvorenou kuchyňou s komorou, spálňa so šatníkom a s východom na terasu, hosťovská izba s východom na terasu, kúpelňa a hosťovské WC.

4. podlažie /spodné / 135 m2 : priestranná slnečná obývacia izba s východom na terasu a s priamym vstupom do záhrady s jedálenským priestorom a s otvorenou kuchyňou s komorou, spálňa so šatníkom a s východom na terasu do záhrady, hosťovská izba s východom na terasu a do záhrady, kúpelňa a hosťovské WC.

V prípade záujmu nás prosím kedykoľvek kontaktujte!

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

 

 

 

 

Jeden komentár

  1. Podnajmy.sk says:

    Výborná web stránka so širokou ponukou bytov na prenájom a podnájom priamo od majiteľov. http://www.Podnajmy.sk

Napíšte komentár