Luxusné houseboaty Waterlovt sú ekologické a sebestačné

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Keď premýšľate o bývaní v houseboate, vaša myseľ automaticky prejde na zábavné televízne zobrazenia starých, hnilých člnov z odľahlých dokov v lese, alebo sa vám možno vybavia obrázky z internetu malých osobných ostrovčekov postavených výhradne z plastových fliaš s vodou. Toto však nie je skúsenosť, ktorú dostanete, ak sa rozhodnete investovať do jedného z novo navrhnutých domov Waterlovt od Belevari Marine!

Waterlotv-5

V rámci snahy o to, aby sa houseboat stal šetrným k životnému prostrediu, chceli ho dizajnéri navrhnúť úplne sebestačný a udržateľný. Vďaka niekoľkým inovatívnym a pokrokovým systémom, ako je napríklad vstavaný čistič vody a inovatívna likvidácia odpadu, môže houseboat od spoločnosti Waterlovt fungovať úplne nezávisle od akejkoľvek kontinentálnej energie alebo podpory. To preto, aby ste mohli zostať ukotvení alebo slobodne plávať a objavovať nové končiny. Ste teoreticky schopní zostať na vode tak dlho, ako dlho vám vydržia vaše potraviny a toaletný papier!

Waterlotv-3

Úžasný výhľad vďaka obrovským oknám.
Možno našou najobľúbenejšou vlastnosťou Waterlovt je dizajn okien, alebo by sme mali hovoriť o stenách? Všade po celom dome nájdete hrubé, bezpečné sklenené tabule prechádzajúce od podlahy až po strop, čo vám umožní nádherný výhľad bez ohľadu na to, kde v dome sedíte. Predstavte si, že budete môcť každý deň sledovať západ slnka a východ slnka priamo z pohodlia svojej postele! Sen sa stáva skutočnosťou.

Waterlotv-2

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Waterlovt-houseboat-design

Za oknami sa nachádza plošina, ktorá vám umožní sedieť v pohodlí a štýle nad vodou. Rohy paluby majú rebríky, ktoré vám umožnia zliezť do člna a odísť preč z domu, alebo sa kedykoľvek ponoriť s ľahkosťou do sviežej vody. Je ťažké neskončiť každý deň vo vode, ak ju máte len pár krokov od vašej verandy!

Waterlotv-4

Waterlovt sa môže javiť ako futuristický ideál, ale je to celkom praktická možnosť pre ľudí, ktorí sú ochotní investovať do vlastníctva jedinečného a udržateľného domu. Okrem dvoch rozdielnych štruktúrovaných verzií domu, z ktorých jedna zahŕňa dokonca aj suterén, vám spoločnosť ponúka bezpečnostnú záruku založenú na rokoch výskumu v oblasti houseboatov.

Waterlotv-1

Zdroj: www.thecoolist.com

Napíšte komentár