Luxusné rodinné sídlo pri Bratislave, na predaj

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Predstavujeme vám luxusné rodinné sídlo vhodné pre najnáročnejších klientov, ktorí hľadajú veľkoryso riešený priestor bez kompromisov, osadený do nádherného prostredia s vlastným lesíkom a potokom s dostatočne diskrétym odstupom od okolitých susedov.

Veľká úžitková plocha domu umožňuje citlivo oddeliť dennú a nočnú časť domu. Denná časť domu je rozdelená na pracovnú časť, ktorá začína hornou garážou pre priblžne 3 autá, ktorá pokračuje do veľkoryso riešenej „pracovnej“ kúpeľne a wc, kde sa možete očistiť po práci na záhradke, v garáži, prípadne aj okúpať psa. V tejto línii dom pokračuje dvoma potravinovými skladmi, šatníkom, práčovňou s východom na zastrešenú zadnú terasu, kde je možné priamo vešať prádlo a okolo átria, ktoré presvetľuje denným svetlom celý dom pokračujete do obývacej izby s jedálňou a kuchyňou s východom na veľkú terasu a krytým prechodom na wellnes časti s 10 m bazénom s protiprúdom, jacuzzi a saunou.

V druhej línii od vchodu pokračujete do nočnej časti domu, kde sa nachádzajú 2 menšie spáľne, každá s vlastnou kúpeľnou a šatníkom a hlavnou spáľnou s velkou kúpeľnou, z ktorej je prístup priamo na terasu a veľkým šatníkom.

Podzemná časť domu zahŕňa veľkú garáž na približne 8-10 áut, technickú miestnosť, niekoľko menších odkladacích miestností, vináreň, spoločenskú miestnosť a ďaľšiu kúpeľnu s WC.

Garáž je chránená proti vytopeniu zbernou nádržou s čerpadlom, ktoré je v prípade potreby napojené na záložný zdroj energie, ktorý je schopný poskytnúť energiu aj celému domu.

Na pozemku sa nachádza aj 3 izbový hosťovský dom s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý poskytuje dostatočný komfort aj pre dlhodobé bývanie.
V celom dome sú nainštalované najmodernejšie elektroinštalácie, pc kabeláž, bezpečnostný systém, ktoré robia z rezidencie tzv. inteligentný dom.
Dom má riadenú cirkuláciu vzduchu a umožňuje vykurovanie solárnymi panelmi, tepelnými čerpadlami alebo plynovým kotlom. Použitie jednotlivých zdrojov riadi počítačový systém tak, aby prevádzka domu bola čo najhospodárnejší. Chladenie v letných mesiacoch zabezpečuje stropné chladenie.


Táto nehnuteľnosť je na predaj. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Jeden komentár

  1. Ak Vás zaujíma problematika prenájmu bytov, hľadáte byt na prenájom alebo ponúkate byt, máte otázky týkajúce sa právneho servisu, neváhajte navštíviť stránku http://www.prenajombytov.sk

Napíšte komentár