Luxusný nadštandardný 4 izbový penthouse, na predaj

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Predstavujeme vám luxusný nadštandardný 4 izbový penthouse s nádherným výhľadom na bratislavský hrad. Nachádza sa v novostavbe v mestskej časti Rača. Byt má celkovú plochu 305 m2, úžitkovú plochu 209 m2 + 96 m2 tvoria terasy, ktoré sú pozdĺž celého bytu. K bytu patria 2 garážové státia v podzemnej garáži a 1 parkovacie miesto priamo pred domom, 1 pivničná kobka. Výťahom sa dostanete priamo do bytu ktorý sa nachádza na 4/4 poschodí.


Byt je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza obrovská obývacia časť s výmerou až 55 m2, ktorú tvorí luxusná sedacia súprava, domáce kino, televízor , reprosústavy, knižnice a zaujímavo riešený strop. Na jednej terase sa nachádza 4 miestna jacuzzi s jedinečným výhľadom , súkromie tvoria vonkajšie  žalúzie. Ďalšia terasa  vpredu  je určená na grilovanie, prípadne posedenie. Vedľa obývacej časti sa nachádza kuchyňa s ostrovčekom ,vybavená kompletne všetkými spotrebičmi značiek Whirpool a Miele. Ku kuchyni patrí aj komora.  Vedľa kuchyne nájdeme jedálenský kút a 90 litrové akvárium a vínny kútik.


Z chodby prechádzame do nočnej časti, ktorá je oddelená  nádhernými , ultra vysokými sklenými  pieskovými dverami. V tejto časti sa nachádzajú 3 izby a 2 kúpeľne. Napravo je pracovňa s menšou terasou, detská izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom a oknom. Vľavo nájdeme obrovský šatník, priestrannú spálňu s terasou a nádhernú kúpeľňu s vírivou vaňou a opäť okno.


V celom byte je podlahové kúrenie, drevené eurookná, drevené podlahy, klimatizácia, luxusná keramická dlažba.

Videoprezentácia: http://www.youtube.com/watch?v=e1Gi9NogQwo&list=UU_aC3MxkZfFLKBs-W9meSnw&index=1&feature=plcp

 

Táto nehnuteľnost je na predaj. Ak Vas zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Napíšte komentár