Moderný dom v Poľsku

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Architekti Metaforma dokončili dizajn modernej rezidencie v Poľsku, ktorá zobrazuje zaujímavú geometriu. Telo budovy sa skladá z dvoch pretínajúcich sa kociek. Obývací priestor sa nachádza vo väčšej časti, zatiaľ čo garáž a telocvičňa zaberajú menšiu časť domu.

Fasády sú pokryté čiernou omietkou, chladnými farbami a ochranou pred biologickou koróziou. „Materiál, ktorý sme si vybrali, na rozdiel od prírodných materiálov, nevyžaduje dodatočnú impregnáciu,“ vysvetlili architekti. „Tmavé detaily v podobe kovových okenných krytov a zábradlí dôsledne dopĺňajú koncept. To všetko vytvára zaujímavý trojrozmerný efekt. “

Rozloženie tejto modernej rezidencie bolo naplánované v súlade s aktívnym životným štýlom majiteľov. Denná zóna sa nachádza v prízemí spolu so športovou miestnosťou a hosťovskou zónou. Spálne sú umiestnené na hornom poschodí a ponúkajú vysokú úroveň súkromia.

Veľkorysá knižnica v obývacej izbe pridáva charakter ku konštrukčnej schéme. Kto miluje čítanie kníh, by si tu určite prišiel na svoje.

Použitie kuchynského ostrova umožňuje majiteľom pracovať v kuchyni a súčasne sledovať zvyšok obývacej izby.

Architekti tiež naplánovali neobvyklý vinný sklep. Drevené kolíky sú umiestnené medzi radmi tehál v stene na uskladnenie fliaš. Tu si obyvatelia môžu vybrať svoj nápoj a zároveň obdivovať dostupnú kolekciu, vizuálne zväčšenú zrkadlom na konci miestnosti.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Tu by varil rád snáď každý, no nie? Modrý kuchyňa s modernými spotrebičmi pôsobí vkusne, ale zároveň útulne. Je tu dostatok miesta na uskladnenie riadu, či potrebných prísad, aj prípravu chutného jedla.

Noooo, len sa šupnúť do tejto priestrannej vane po náročnom dni. Čo viac si želať? Možno, pohár vína z vašej súkromnej zásobárne.

Fotografie a informácie od spoločnosti PION Fotografia.

zdroj: https://freshome.com

Napíšte komentár