Moderný funkcionalistický dom v Záhorskej Bystrici, na predaj

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Moderná 10 ročná novostavba je 2 poschodový dom bez pivnice a má úžitkovú plochu 430 m2 z toho zastavaná plocha je 290 m2. Nachádza sa na nádhernom pozemku o veľkosti 1827 m2 s bazénom s protiprúdom.

V dome sa nachádzajú 2 samostatné byty, takže dom sa dá využívať ako 2 generačný a v prípade potreby po malej prestavbe dokonca ako 3 generačný.

Prízemie má úžitkovú plochu 244 m2. Na prízemí domu sa vstupuje do priestrannej haly s výborne presvetlenou galériou s biliardovým stolom. Na pravo je vstup do garáže s technickou miestnosťou. Za halou je fitness a práčovňa. Na ľavo od vstupu sú dvere samostatnej dolnej obytnej časti prízemia s predizbou, obývacou izbou s východom na terasu a do záhrady, jedálňou a oddelenou kuchyňou v prednej časti domu. Z predizby je hosťovské WC, vstup do pracovne a hlavnej spálne so samostatným šatníkom, kúpeľňou s masážnou vaňou, sprchovacím kútom a oddeleným WC.

Video prehliadka:

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Druhé podlažie má úžitkovú plochu bez terás 140 m2. Na druhé podlažie sa vstupuje otvoreným schodiskom zo vstupnej haly na galériu, ktorá začína knižnicou a pokračuje v prednej časti kuchyňou s jedálňou a veľkou obývacou izbou s východom na terasu. V zadnej časti sa nachádzajú 2 detské izby so spoločnou kúpeľňou a samostatným WC. Nasleduje hlavná spálňa so vstavanými skriňami, východom na vlastnú terasu a samostatnou kúpeľňou s masážnou vaňou, WC a sprchovacím kútom.

Video prehliadka:

Vrchné podlažie má 2 terasy s celkovou plochou približne 140 m2 .

V dome je na spodnom podlaží exkluzívny teplovzdušný krb. Dom je vykurovaný vlastným plynovým kondenzačným kotlom značky Buderus s riadením Logamatic. Všetky miestnosti sú vyhrievané podlahovým kúrením Gabotherm s individuálnym nastavovaním teploty. Dom je vybavený systémom centrálneho vysávania.

Dom sa nachádza v tichej časti na okraji Záhorskej Bystrice s ukončenou výstavbou.

Táto nehnuteľnosť je na predaj. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Napíšte komentár