Nová sekcia: créme de la créme!

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

V tejto sekcii Vám budeme prinášať to najlepšie z najlepšieho z oblasti dizajnového interiéru. Začíname zo značkami MINOTTI, VITRA a ZANOTTA.

MINOTTI

Snaha o dokonalosť v kvalite a jedinečným dizajnom, prostredníctvom jemných detailov talianskej výroby, je tajomstvo úspechu značky Minotti v národných a medzinárodných trhoch. Každá kolekcia je osobitá, navrhnutá  podľa remeselných procesov tak, aby zdôraznila starostlivosť o detaily a povrchovú úpravu. Záväzok spoločnosti Minotti k zákazníkom sa premieta napríklad do zobrazenia priestorov, cez kolekciu nábytku a doplnkov, ktoré posilňujú filozofiu spoločnosti zameranú na podčiarknutie luxusného životného štýlu. Preto hlavná sila značky Minotti leží v snahe o dokonalú rovnováhu medzi tradíciou a modernosťou, luxusom a strohosťou, módou a pohodlím.

Hamilton je sedací systém s jednoduchým dizajnom, ktorý sa skladá z pevnej pohovky, ktorá dáva originalitu a dizajn celého projektu. Hamilton je k dispozícii v 3 verziách: Hamiltom, Hamilton „SOFA“ a Hamilton „MODULO“. Hlavná sila kolekcie Hamilton spočíva v jeho pokračujúcom raste. Unikátna, flexibilná kolekcia, je synonymom pre úspešné spojenie technických inovácií a tvorivé kúzla. Naozaj originálny systém sedadiel, s charakterom chameleona, ktorý spĺňa Vaše potreby aj v akejkoľvek miestnosti.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

 

ZDROJ: Redakcia

 

Napíšte komentár