Obývačka a spálňa môžu existovať v harmónii

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Väčšina z nás považuje za maximálnu úroveň komfortu steny, ktoré oddeľujú jednotlivé oblasti nášho domova, najmä spálňu. Návrhy tu uvádzané, predstavujú štúdiové apartmány, kde sú obývací a spací priestor úzko späté alebo sa úplne prekrývajú.

cool-modern-sofa-600x450

Prvý byt od návrhára Artema Shelipova, má rozlohu 33 m2. Je to štúdio navrhnuté pre mladého človeka žijúceho osamote. Hlavná miestnosť slúži ako obývacia miestnosť aj spálňa s veľkým rozkladacím kusom nábytku, ktorý predstavuje stred miestnosti. Pomocou pár pohybov je možné sa presunúť z pohovky s centrálnym konferenčným stolíkom na posteľ a relaxovať.

simple-floor-lamp-600x450

Vzhľadom k malému priestoru, návrhár sa rozhodol použiť iba niekoľko rôznych materiálov, vytvárajúcich pohodlie skôr než neporiadok. Minimalistický dizajn udržuje všetko od stien až po osvetlenie jednoduché a elegantné.

floating-bookcase-600x450small-apartment-kitchen-600x450gray-tile-bath-600x450gray-sealed-wood-600x450organization-ideas-600x450

Malá kuchynka s retro barovými stoličkami a ultra-minimalistickými skrinkami má dostatok priestoru pre varenie pre jednu alebo dve osoby, bez zbytočných rekvizít.

gray-and-white-design-600x450

Jednoduchá kúpeľňa zostáva verná celkovémú dizajnu apartmánu, ale využíva teplé drevo a chróm. Tým pádom sa troška odlišuje od zvyšku tmavo- šedých a krémových elementov tohto domova.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

modern-showerhead-600x450apartment-floorplan2-600x306

Druhý apartmán je od vizualizéra Tanera Candana a je oveľa jasnejší a ženskejší ako ten prvý. Ústredným bodom tohto krásneho ateliéru je útulná posteľ, ktorá sedí posadená na vrchole drevenej truhlice. Čo znamená, že sa majiteľ apartmánu bude prebúdzať na východ slnka každý deň.

Truhlica tiež poskytuje ilúziu oddelenej spálne v tomto malom priestore.

sunny-studio-apartment-600x450artistic-design-ideas-600x450

Mäkké textúry a divoké vzory udržujú ducha tohto malého bytu živého a slávnostného na každom kroku.

creative-apartment-design-600x450small-open-apartment-600x353

Konečný apartmán od vizualizérky Anjey Babych, len hýri farebnými a umeleckými prvkami. Aj keď štúdio má spálňu a obývací priestor spojený, konštrukcia tu umožňuje dočasné odlúčenie – pomocou záclon a polovičných stien.

curtain-room-divider-600x428natural-wood-panel-design-600x545

Prírodné drevené podlahy a obloženie spolu s „podivným“ umením na stenách, udržuje pocit ľahkosti a vzdušnosti. Čo celý priestor opticky zväčšuje.

zdroj: home-designing.com

Napíšte komentár