Ohromujúca 16 miliónov dolárov stojaca nehnuteľnosť v Napa Valley je hitom na trhu

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

14896045369734

Nachádza sa vo východných kopcoch v prekrásnom Oakville, v Kalifornii, s výhľadom na obrovské plochy vinohradov. Nedávno umiestnený na trh za 16 miliónov dolárov, tento moderný dom spája súkromie s moderným dizajnom. Oblasť je známa ako údolie Napa pre ktorú je typické prvotriedne víno. Týchto viac ako 8000 štvorcových stôp je perfektným únikom pre relax s nádherným výhľadom na vinohrady Mayacamas a neprekonateľné západy slnka. Pre hostí je neďaleko postavený hosťovský dom s rozlohou 1 000 stôp, pripojený k hlavnému domu krytým chodníkom, ktorý ponúka návštevníkom súkromie.

95844

Postavený pre zábavu, pri dome sa nachádzajú vinohrady, v ktorých sa pestuje odroda Cabernet Sauvignon, samozrejme nechýba ani úchvatný vyhrievaný bazén s nekonečnými okrajmi a živý rekreačný park s tenisovými kurtami. Dom dopĺňa vonkajšia kuchyňa, zeleninová záhrada a multimediálna miestnosť s 84 palcovou plochou obrazovkou a priestorovým zvukom.

95845

Elegantné línie a minimalistický štýl, prepracovaný každý detail. Od strategicky umiestnených strešných okien až po sklenené steny je tento dom naozaj snom.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

95846

Cyd Greer, špecialista na nehnuteľnosti zo spoločnosti Coldwell Banker Brokers hovorí: „Môj dojem z tejto nehnuteľnosti je úchvatný. Nachádzate sa len pár minút od Screaming Eagle, ale pritom máte úplné súkromie. Mám rád spôsob, akým sa čisté, moderné línie domu vnárajú do svahu, čím umožňujú prírodnému prostrediu vytvoriť s domom nádhernú symbiózu. Táto nehnuteľnosť má vlastnú špičkovú vinicu. Je to raj pre milovníkov vína.“

95847

95849

95850

95851

Zdroj: www.justluxe.com

Napíšte komentár