Opäť súťažíme s fy CASTEY-SLOVAKIA o štýlový príbor SENSO v hodnote 129 €

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Náš obchodný partner fy CASTEY – SLOVAKIA spolu s našou redakciou vyhlasuje MAJSTROVSKÚ zľavu 15%  na celý sortiment na www.hrnceapanvice.sk  okrem zvýhodnených setov až do konca MS 2011 v hokeji.

Každý kupujúci , ktorý si chce uplatniť 15% – tnú zľavu musí zadať v e-shope kód : HOKEJ2011

Súťaž o príbory SENSO – základný set pre 4 osoby(16ks) v hodnote 129 EUR sa vzťahuje na každého, kto si v čase zľavy t.j. do konca Majstrostiev  kúpi akýkoľvek z výrobkov fy. CASTEY na www.hrnceapanvice.sk

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Spoločnosť ESDESIGNS – výhradný distribútor fy Castey, Vám ako prvá na Slovensku ponúka špičkové výrobky španielskeho výrobcu kuchynského riadu. Zaujme Vás nadčasový dizajn výrobkov a úžitkové vlastnosti riadu predčia všetko, čo ste doposiaľ poznali a používali. V kolekcii VULCANO sú po prvýkrát na svete použité integrované silikónové rúčky (patent fy Castey), takže odteraz už Vám, ani Vašim blízkym nehrozí nebezpečenstvo popálenia. Riady Vulcano sú dokonca vhodné na zapekanie v rúrach. Naše produkty, ktoré ponúkame v e-shope sú určené na všetky druhy ohrevu, vrátane indukčného.

www.hrnceapanvice.sk

www.castey-slovakia.sk

Kolekcia  ARTIC

Konštrukcia produktov kolekcie ARTIC je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej  ocele Trimetal Induction®. Je vhodná na všetky druhy ohrevu, vrátane indukčného.  Zaručuje rovnomerné  varenie a maximálnu úsporu energie.

Dizajn Jorge Pensi  zdôrazňuje funkčnosť a originalitu tejto jedinečnej kolekcie.

Napíšte komentár