Luxusný dom na Miami Beach

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

1142-north-venitian-drive-by-Luis-Bosch

Eleganciu „domu snov“ by malo vidieť v každom detaile. Dobrý dizajn môžete vidieť na míle ďaleko. Tentokrát, by ste mali byť na míle ďaleko od Miami Beach na Floride. Mieste, kde sa týči táto úžasná, inšpirujúca nehnuteľnosť, ktorú navrhol a postavil Luis Bosch.

Tento luxusný dom na Miami Beach sa môže pochváliť detailami ako drevené stropy, okná s tmavými rámami, ktoré sa klenú polovicou budovy na oboch poschodiach alebo strešnou terasou. Vaše „hladné oči“ objavia oveľa viac na fotografiách.

Tento dom ako sa zdá, bol navrhnutý tak, aby sa zmestil priamo medzi palmy. Vnútorné aj vonkajšie priestory ponúkajú rozmanité oblasti pre relaxáciu a socializáciu.

Akoby bol stvorený pre životný štýl postavený na priateľstve a večery plné smiechu.

1142 north venitian drive by Luis Bosch (1)

Okná od podlahy až k stropu pomáhajú vytvárať vizuálne spojenie medzi interiérom a exteriérom. Toto združovania svetov vytvára možnosť žiť na oboch miestach naraz. Len si to predstavte… Hostia na párty by mohli len tak prúdiť dovnútra a von, v rytme rozhovoru. A je tu toho naozaj veľa, o čom by ste mohli konverzovať, v tomto luxusnom dome na Miami Beach.

1142 north venitian drive by Luis Bosch (2)

Odhliadnuc od umiestnenia, architektúra domu hovorí, že jeho vlastník má rád spoločnosť. Architektonický štýl je smelý, zatiaľ čo bazén pomáha vyvážiť aktivity a relaxáciu.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Tento elegantný, moderný dom na Floride pozýva k leňošeniu pri bazéne pod palmami a znovu a znovu k objavovaniu nových materiálov, farieb a rozmerov v dome.

1142 north venitian drive by Luis Bosch (3)Dom na 1142 North Venitian Drive skúma spôsob, akým svetlo preniká dovnútra a odráža sa od dreveného stropu alebo lesklých povrchov.

Vizuálna prehliadka vás presvedčí, že tento dom je naozaj snový. Ale neberte moje slovo nadarmo, pozrite sa sami.

1142 north venitian drive by Luis Bosch (4)1142 north venitian drive by Luis Bosch (5)

Táto spálňa má čisté línie, uprednostňuje odtiene bielej a ponúka krásny výhľad.

1142 north venitian drive by Luis Bosch (6)1142 north venitian drive by Luis Bosch (7)1142 north venitian drive by Luis Bosch (8)1142 north venitian drive by Luis Bosch (9)1142 north venitian drive by Luis Bosch (10)

Kúpeľne sú obrovské a ponúkajú ten najvyšší luxus. Od rozsiahlych spŕch, širokých vaní až po nádherne podsvietené zrkadlo.

1142 north venitian drive by Luis Bosch (11)

Vstup do domu pôsobí jednoducho, ale hodí sa do tohto klimatického pásma – dôležité sú hlavne palny.

zdroj: http://freshome.com

Napíšte komentár