Prekvapivý „motýlí dom“ na kalifornskom pobreží

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Väčšina ľudí nikdy nebude mať to šťastie žiť v dome, ktorý je inšpiratívny, jedinečný a luxusný ako ten, ktorý je v tomto príspevku. Ale pozretie sa do vnútra tohto úžasného priestoru, ktorý sa nachádza priamo na Tichom oceáne na diaľnici 1, je napriek tomu inšpiráciou.
Navrhol ho Wallace Cunningham z Wallace Cunningham, Inc. pre tvorcu menom Joan Murray. Tento architektonický úspech je úchvatný. Od zakryvenej fasády až po bezkonkurenčný výhľad na oceán, od sklenených stien až po perfektne posadené vonkajšie priestory, je tento domov skutočným útočiskom od reality. Poďme dovnútra a získajme úplný pohľad.

Domov s rozlohou 247 štvorcových metrov sedí na vrchole útesu v meste Carmel, v centrálnej Kalifornii.
Unikátny exteriér sa inšpiruje svojimi krivkami z aerodynamickej krásy motýľa.

Hoci samotný dom veľmi zaujímavý, jeho dizajn je postavený na ocenení okolitých prírodných krás vrátane búrlivého oceánu, cyprusov a západov slnka.

Samozrejme, interiér je určite tiež nápaditý. Starostlivo vybrané prvky, ako je táto Wassily Chair (stolička) navrhnutá Marcelom Breuerom a ďalšie moderné klasické stoličky, dodávajú domácnosti ďalšiu úroveň luxusu.

Nie je žiadnym prekvapením, že názov tohto domova je „Serenity“ (pokoj). Pohľad na oceán, rovnako ako drobné sukulenty zasunuté do betónových sadovníkov a dokonca aj architektonicky jedinečný konferenčný stolík umožňujú upokojujúci a skoro zen zážitok.

Použitie skla, od podlahy k stropu a od steny k stene, naznačuje úplnú posadnutosť a ocenenie pobrežia Carmelu, ktoré je celosvetovo známa svojou krásou.

V jednoduchej spálni stolička Eames Lounge pôsobí ako komfortná stolička na čítanie, zatiaľ čo unikátna podlahová lampa vrhá príjemnú žiaru počas čítania.

Dokonca aj kúpeľňa, s krásnou vaňou, pôsobí nádherne.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Dom s tromi spálňami má tri kúpeľne a jednu polovičnú kúpeľňu, takže je ideálny pre malú rodinu alebo pár, ktorý sa chce zabávať (a ukázať svoju veľkolepú investíciu).

Domov potreboval viac ako desať rokov na plánovanie a dokončenie, ale na finálny výsledok určite stálo za to počkať.

Zakrivená oceľ, ktorá vyzerá tak elegantne v exteriéri, má taktiež jedinečný efekt vo vnútorných priestoroch, čím vytvára zaujímavé chodby a posedenia.

Jednoduchá terénna úprava neznižuje atraktivitu okolitej prírody, ktorá je opäť hlavnou výhodou domova.

Unikátne schody ako sú tieto, sú potrebné pri riešení domu, ktorý je ďaleko od typického viacúrovňového dizajnu.

V kuchyni sú skrinky z prírodného dreva udržiavané nízko, aby nič nebránilo slnečnému žiareniu a výhľadu.

Príprava raňajok musí byť tichá, keď sa oceán ozýva, ako to robí v Serenity.
http://www.home-designing.com

Napíšte komentár