Pridajte luxus do dizajnu zo 70-tych rokov

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

It is not difficult to see the 1970's influence in the harsh exterior of the home. Slate gray tiles and a low profile could easily be off putting. That's why as part of the renovation, some walls were removed to make room for floor to ceiling glass, which makes both the interior and exterior more welcoming overall.

Keď sa pozriete na budovu s klasickou, elegantnou architektúrou, tak je ľahké vidieť, akoby rekonštrukcia mohla vytvoriť úplne nové, krásne miesto. Rovnako tak, keď sa pozriete na dom, ktorý je zastaraný a schátraný.

V tomto dome v Mexico City, Ezequielfarca Architecture našiel niečo medzi nimi. Stavba bola pôvodne postavená v roku 1970 a bola trochu tŕňom v oku. Ale oplatila sa by sa ju strhnúť?

Napriek svojmu zastaranému štýlu, architektonická kvalita tu bola. Architekti začali s premenou domu od nuly, zrekonštruovali priestor na niečo úplne moderné, s využitím dobrých častí domu, a premiestnili tie, ktoré neboli tak dobré.

small-yard-pool

Nie je ťažké vidieť vplyv 70-tych rokov v drsnom exteriéri domu. Bridlicovo šedá krytina a nízky profil by mohli byť ľahko nepríjemné. To je dôvod, prečo v rámci rekonštrukcie, niektoré steny boli odstránené, aby urobili priestor pre sklené dvere od podlahy až po strop. Ktoré robia vnútorný aj vonkajší priestor celkovo ústretovejším.

Native plantings around the exterior also make for a more palatable design and introduce an eco-friendly bent to the structure. Other sustainable elements include solar power and grey water reuse.outdoor-conversation-area

Domáce rastliny vysadené okolo exteriéru vytvárajú príjemnú, prírodnú atmosféru. Vrátane prvkov ako solárna energie a opätovného použitia šedej vody.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Of course, the Mexican climate is a key feature to embrace with any home in the region. Although the backyard may not have the same space as a larger home, a narrow pool and deck still make room for entertaining and relaxing.simple-modern-living-room

Samozrejme, mexická klíma je kľúčovým prvkom pre prijatie domu v regióne. Hoci zadný dvorček nemá rovnaký priestor ako väčší dom, tak úžší bazén a terasa stále poskytujú dostačujúci priestor pre zábavu a relaxáciu.

concrete-interior-ideaswarm-dining-roommodern-sectionalThe design also managed to bring the outdoors inside by ensuring that large glass doors slide open and let fresh air directly into the open living room as well as the bedroom that lies right off the pool.

Použitý dizajn prináša svetlo do vnútorných miestností. Aj vďaka veľkým skleným dverám, ktoré ústia priamo do otvorenej obývacej izby, rovnako ako spálne, ktorá leží hneď vedľa bazéna.

open-floorplan-ideasmodern-tile-walkwaysleek-wood-panelingpool-deck-designawesome-tubIn addition to eco design, the materials throughout create an overall earthy feel with dark neutrals and mossy greens alongside marble, stone, and wood.

Okrem prírodného (ekologického) dizajnu, všetky použité materiály vytvárajú celkovo zemitú atmosféru s neutrálnou tmavou a machovou zelenou pozdĺž mramoru, kameňa a dreva.

narrow-pool-600x447

zdroj: home-designing.com

Napíšte komentár