Roztomilo zariadené detské izby

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Discovery-Cabin-Bed

Chcete pre svoje deti odpočinok aj zábavu? Detské postieľky od dánskej spoločnosti Lifetime sú lahôdkou. Väčšina z nich je vybavená zásuvkami a skrytými regálmi pre jednoduché čistenie. Postele sú vyrobené z najlepšej pevnej borovice a ručne vytvorené v Dánsku. Bezpečné a tiež krásne!

Pozrite sa na galériu a zistite, ktorý model sa vám páči…

Dajte svojmu dieťaťu možnosť spoznať vesmír, každú noc s detskou kozmickou raketovou posteľou.

Discover-Lifetime (1)

Tree House Bed hrdo predvádza hornú kabínu s otvoreným oknom, šikmý rebrík, povrazový rebrík a 73 cm vysoký priestor, kde si môžete pridať matrac ako ukazuje obrázok, alebo ju použiť na hranie, čítanie alebo štúdium.

High-treehouse-Bed

Silversparkle Cabin Bed pre mladé dievčatá má otvorené okno, silversparkle záclony, úložný priestor pod posteľou ako zásuvky a skrine. Tento úložný priestor je veľmi vhodný pre hračky, posteľnú bielizeň, oblečenie, knihy a mnoho ďalšieho.

Silver-Sparkle-Low-Hut-Bed
The Ice Cream detská posteľ od Lifetime je vyrobená z najlepšej pevnej borovice a ručne vyrezávaná v Dánsku. Táto luxusná detská posteľ ponúka zábavný zmrzlinový dizajn, závesný úložný priestor a kôš na knihy.

Illustrated-Ice-cream-van-Bed

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Táto štýlová a praktická Children´s cabin posteľ umožňuje množstvo úložných riešení ako police, zásuvky a skrine pod lôžkom. Tento priestor je veľmi vhodný pre skladovanie hračiek, posteľnej bielizne, oblečenia a kníh.

Kids-Cabin-Storage-bed

The Pirate boys L shaped bunk bed je zábavná posteľ, ktorá predstavuje poschodovú posteľ s pirátskymi detailami, rebríkom a nízkym lôžkom s úložným priestorom. Môže byť tiež použité ako tretia posteľ pre hostí.

Pirate-Corner-bunkbed-Lifetime-Cuckooland

Táto dievčenská posteľ pod názvom Wonderland má rám s nebesami, baldachýn v štýle Wonderland, závesy a rozkladaciu posteľ pre hostí.

Wonderland-girls-bed

Cirkusová detská postieľka má zábavne ilustrovaný cirkusový dizajn, závesný úložný box a kôš na knihy. Jej farby sú svieže a živé, vďaka čomu sa deti cítia zábavne a bavia sa.

Illustrated-Circus-Bed (1)

Pebble Beach je moderná posteľ pre deti a mládež. Táto luxusná detská posteľ je dodávaná s kamienkovo – plážovými závesmi na krytie pod posteľou (táto oblasť môže byť použitá na hranie, robenie domácich úloh alebo pre skladovanie), šikmým rebríkom a bezpečnostnými železnými zábranami.

Pebble-Beach-Bed

zdroj: http://freshome.com

Napíšte komentár