Sedem spální s brilantne prevedenými stenami

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Pretože spálňa je bezpochyby súkromný a intímny priestor, ponúka neobmedzený potenciál pre expresívnu dekoráciu. Koniec koncov, vždy ju môžete preskočiť keď robíte hosťom prehliadku domu. Tento článok skúma sedem kreatívne spracovaných spální, v ktorých sú použité odvážne vzory a neobvyklé materiály, z ktorých každý apeluje na iný estetický zážitok. Tieto izby ukazujú možnosti prízvuku steny ako nadrozmerných čiel nad postelami, dramatické osvetlenie, dobrodružné textúry a výrazné dekorácie, ktorými sa môžete nechať inšpirovať, prípadne použiť  niektorú z týchto techník doma.

Úžasné! Táto spálňa ukazuje okamžitý vizuálny dopad hrubej textúry betónu s ostrým geometrickým vzorom a s nadmernými čelo pripomínajúcimi panelmi hore a dole. Medené lampy od Toma Dixona sa vznášajú nad konzolovými stolíkmi, ktoré sú tiež z betónu. Atmosféru dotvára jasný vzorovaný koberec.

geometric-accent-wall

Vonku vidieť zasnežené konáre stromov, ktoré naozaj zdôrazňujú, ako teplo a príjemne táto spálňa pôsobí, najmä s ohľadom na studenú povesť betónu.

bedroom-wall-decor-ideas

Táto umelecká jednofarebná spálňa využíva jemné biele maľované panely ako kulisu k ohromujúcemu portrétu na stene za posteľou. Koberec pozoruhodnej textúry priťahuje pozornosť ku kresbe s cieľom maximalizovať jej pozíciu ako ústredný bod miestnosti. Singulárna hnedá stolička vyvažuje distribúciu vizuálnej hmotnosti.

headboard-alternatives

Závesné svietidlá po oboch stranách postele, pridávajú miestnosti výrazne hravú príťažlivosť.

modern-grayscale-bedroom

Ako môžete vidieť z tohto uhla, závesné lampy sú ploché, nie guľovité – chladný zvrat horúceho trendu.

bedroom-accent-wall-ideas

Strop je neuveriteľný! Tiež stojí za obdiv krásny, akoby bez tiaže vyzerajúci televízny panel a konzolové skrine vpravo.

wood-panel-bedroom-wall

Odtiene neutrálnej šedej dominujú farebnej palete, ale matný sivý odtieň na protiľahlej stene obsahuje silné náznaky tmavo modro-zelenej.

wall-texture-inspiration

Podhodnotená, napriek tomu žiariaca s luxusným nádychom. Táto spálňa využíva vrstvy troch rôznych materiálov na protiľahlej stene. Čelo postele – účinok je ukľudňujúci a rafinovaný. Prirodzené drevo predstavuje teplé ohnisko. Lesklý sklenený panel nad ním poskytuje beztiažový a éterický vzhľad a má vyvolať príjemné sny. Funkčné biele skrinky zaberajú vrchnú vrstvu.

glossy-bedroom-accent-wall

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Rozsah tejto izby je jednoducho perfektný. Veľký koberec zmäkčuje veľkorysý obvod okolo postele a posteľ samotná vyzerá pohodlne napriek nízkemu profilu.

leather-headboard-ideas

Nechceli by ste natiahnuť ruku a dotknúť sa hladkých plyšovo vyzerajúcich panelov za posteľou? Tento typ výrazu steny nevyžaduje drahé materiály a ako môžete vidieť v tejto vynikajúcej spálni, príliš veľký priestor ako je tento môže dosiahnuť obrovské množstvo charakteru v inak jednoduchom priestore.

black-bedroom-wall-panels

Obdĺžniky a kontrast definuje celkovú tému interiéru.

chic-brick-bedroom-walls

Tu je výraz steny trochu jednoduchší, pokiaľ ide o koncepciu pre tých, ktorí preferujú klasický dekor štýl. Tehla múru je natretá bielou farbou, ale zachováva si veľmi charakteristickú štruktúru. Obraz na ľavej strane slúži ako akési implikované čelo postele. Celkový vzhľad má robustný, elegantný a vkusný charakter.

elegant-bedroom-accent-wall

Čo z tohto sa dá vnímať ako dominanta steny? Obe sú tak krásne! Táto stena sa skladá z drevených panelov poprekladaných pruhmi žiariacich zapustených svietidiel.

large-headboard-ideas

Geometria je jazyk prejavu v tejto atraktívnej spálni. Stredové čelo je zvlášť zaujímavé, zložené z rôzne lakovaných a nelakovaných dosiek, ktoré spoločne tvoria uzavreté a neuzavreté body.

striped-bedroom-accent-wall

Dôraz steny je ešte relatívne utlmený, takže dostatok priestoru zaplní neuveriteľný výhľad.

yellow-bedroom-accents

Kým nábytok ponúka moderný estetický vzhľad, výzdoba sa prikláňa skôr k zmesi medzi mestským industriálnym a moderným rustikálnym štýlom. Priemyselné nočné lampy a ocelové kontajnery majú obrovský vplyv na celkový charakter miestnosti.

zdroj: http://www.home-designing.com/

Napíšte komentár