Správny výber dlažby podčiarkne charakter okolia

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Každý z nás má individuálne predstavy o tom, akoby mal vyzerať pekne zariadený domov. Začíname zariaďovaním interiéru, no zároveň myslíme aj na exteriér. Pekne upravený trávnik, jazierko, či živý plot vedia spríjemniť relax na záhrade najmä počas teplých letných večerov. Avšak vhodne zvolená dlažba môže podčiarknuť charakter záhrady počas celého roka.

Vydláždené chodníčky, terasy, či prístupové cesty do domu nesú okrem praktickej aj estetickú funkciu. Pri výbere dlažby je preto potrebné zvážiť nielen vzor, ale aj farebný odtieň dlažby tak, aby čo najlepšie zapadla do prostredia a nechala vyniknúť jeho charakter.

Spoločnosť Premac, spol. s r.o. sa zaoberá výrobou exteriérových zámkových dlažieb už 20 rokov a v súčasnosti je na Slovensku v tejto oblasti lídrom. Vďaka skúsenostiam a prepracovanej technológii výroby môže svojím zákazníkom ponúknuť široký sortiment produktov, ako aj dlhoročnú spokojnosť. Radi by sme vám preto predstavili niekoľko obľúbených typov dlažieb ako aj novinky.

K našim najpopulárnejším dlažbám patrí POLIGONO®, ktoré je perfektnou kombináciou medzi prirodzeným vzhľadom lámaného kameňa a technickými výhodami betónu, z ktorého je vyrobená. Poligono®  sa pýši prepracovanou polygonálnou geometriou, ktorá svojím rozmanitým usporiadaním podporuje dojem prírodnej dlažby a navyše je vzor uloženej dlažby voľným okom takmer neviditeľný. Okrem hospodárnosti a trvanlivosti poteší aj tým, že nevyžaduje údržbu.

Ku exkluzívnym modelom dlažieb môžeme zaradiť aj našu čerstvú novinku CAVARINO®, ktorá sa so svojou geometrickou formou hlási k antickému štýlu. Dlažba Cavarino® s tromi vzájomne zosúladenými formátmi dovoľuje vytvoriť veľké množstvo rôznych kombinácii uloženia od klasických čistých a priamych línií až po dynamické a tvorivé formáty. Svojím charakterom však láka k tomu, aby ste sa na ňu usadili a užívali si naplno svoju pohodu.

Punc staromestskej architektúry vám do záhrady určite vnesie náš model ALTIKO®, za ktorým sa pre tieto účely skrýva špeciálna štruktúra povrchu a výnimočne atraktívny vzhľad harmonizujúci s okolím. Dlažba oblých línií je špeciálne vhodná na vytváranie kruhov a vyznačuje sa tiež univerzálnosťou a mnohotvárnosťou použitia.

Medzi ďalšie z radu našich dekoračných dlažieb môžeme s istotou zaradiť aj GRANIKO®, ktoré rôznorodou kombináciou vytvára melírovaný efekt kombináciou viacerých farebných odtieňov, dlažbu GRANUM®  s hrubou štruktúrou hrán, ktorá sa prikláňa k retro dizajnu, či ROMANTIKO®, ktoré harmóniou kriviek a pôvabu zaručene pritiahne vašu pozornosť.

Ponúkame však aj klasické typy dlažieb, z ktorých sú vám poniektoré určite dôverne známe. Zväčša ide o dlažby, ktoré sa nachádzajú v mestskom urbanizme na námestiach, peších zónach a parkoch, či pred obchodnými centrami. Ich popularitu overil čas a vkusné zapojenie do architektúry mesta.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Jednoduchú líniu elegancie sme zhmotnili do dlažby KORZO®, ktorá vynikne na terasách, chodníkoch aj v mestských zónach. Kombináciou ôsmich farieb a šiestich formátov je možné vytvoriť nespočetné množstvo vzorov. Zároveň ide o dlažbu s hladkým povrchom bez skosených hrán.

Ako ďalšiu dlažbu s nekonečnými riešeniami vám predstavujeme EX-EK®, ktorá oplýva dekoratívnym pôvabom ako aj dômyselnou funkčnosťou. Vhodným farebným rozlíšením v kombinácii so smerom ukladania je možné zaujímavo podporiť dojem smeru pohybu.

Zo sortimentu záhradných betónových platní má svoje pevné miesto model OPUS®, ktorého povrch tvoria prísady ušľachtilého kameniva s upraveným brúsením a brokovaním, čo pridáva na jeho nezameniteľnom vzhľade. Druhým favoritom sú záhradné platne LINEA®, ktorých vymývané drobné kamenivo v pastelových farbách na povrchu dodáva tomuto modelu na výnimočne exkluzívnom vzhľade.

Je v našom záujme, aby sme vychádzali v ústrety prianiam všetkých našich zákazníkov. Náš slogan „Už 20 rokov dlažbou vášho domova“ zaväzuje k tomu, aby sme rok čo rok neustále zlepšovali pôvodné modely a zároveň prinášali aj nové variácie. Nech už sa do budúcnosti rozhodnete pre akýkoľvek model z našej ponuky, veríme, že vám prinesie čo najviac pohody, spokojnosti a estetických kvalít počas dlhých rokov používania.

Premac, spol. s r.o.
Infolinka: 0850 111 110

premac@premac.sk

Jeden komentár

  1. navšítvte novú web stránku s širokou ponukou bytov na prenájom, nájdete tu aj ponuky bývania ako podnájom a spolubývajúci.

Napíšte komentár