Interiéry od Timothy Corrigana

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Bayard_table

Ide o jedného z najlepších svetových talentov v oblasti architektúry a interiérového dizajnu podľa Architectural Digest.

Nezáleží na tom, ako krásne je priestor navrhnutý. Najdôležitejšie je, aby bol pohodlný, praktický a obývateľný.

„Miešame prvky, ktoré sú nové aj staré a z celého sveta. Naša práca je klasická, ale s čerstvým, príjemným pocitom. Možno to je dôvod, prečo Elle Decor tvrdí: Timothy Corrigan vytvára pohodlné priestory zaplavené starosvetskou eleganciou.“

funoir

Interiérový dizajn

Sme známy pre vytváranie vzhľadu európskej elegancie, ktorá je naplnená kalifornským pohodlím. Vo všetkých našich projektoch dávame prednosť eklektickému mixu štýlov a období. Pre vytvorenie atmosféry, ktorá je nápaditá, vibrujúca, príjemná, pohodlná a nevyzerá príliš zdobene.

Naším cieľom je vytvoriť priestory, ktoré budú používané a vychutnávané bez strachu, že zničíme niečo príliš drahé. Dokončili sme projekty po celom svete – od plážových domčekov po hrady, či od lyžiarskych chát po prúdové lietadlo.

Roky výskumu a objavy nám poskytujú mnoho jedinečných zdrojov po celom svete, a tak vieme, kde presne hľadať neobvyklé materiály, skvostný nábytok a špecializovaných remeselníkov.

rear-in-october1

Reštaurovanie & plánovanie priestoru

V spolupráci s bona fide odborníkmi v odbore reštaurovania, sme obnovili obrovské množstvo historicky významných majetkov na celom svete. Od hradu s vežičkami z 15. storočia, neo-klasického zámku z 18. storočia, gruzínskeho mestského domu v Londýne, Beaux-Arts rezidencie v Los Angeles z roku 1911 po bezpočet ďalších.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Outdoor-3

Dizajn krajiny

Krásna krajina víta návštevníkov, vytvára drámu a vzrušenie, a ponúka pokojný útek z vonkajšieho sveta.

Naše rozsiahle znalosti rastlinných druhov, prostredia a záhradných štýlov spoločne vytvárajú terénne riešenia, ktoré poskytujú krásne výhľady a jedinečné vonkajšie prostredie.

Bathroomb-Lorraine

Riadenie projektov

Naša firma má široké stavebné skúsenosti od budovania nových štruktúr po obnovu historicky významných majetkov.

4ffd38c7df8b98.36780838

Zber umenia & starožitností

Vďaka dlhoročnému cestovaniu po celom svete a historickému výskumu, sme zozbierali kúsky, ktoré sú bohaté na históriu, spracovanie a hodnotu. Tieto kusy predstavujú osobné poklady, dodávajú hĺbku a krásu vášmu domovu, zatiaľ čo si zachovávajú svoju hodnotu v čase. 5446d401ceed96.84640850

zdroj: http://timothy-corrigan.com/

Napíšte komentár