TOP 5 rajov na Zemi

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Aj vám sa občas žiada utiecť od reality a ukryť sa do nejakej rajskej krajiny? Pekne na pláži, na slniečku? Zvlášť v tomto uzimenom počasí majú mnohí z nás takéto chúťky. Keď na okno plieskajú dažďové kvapky a vietor prefukuje až na kosť, potom si vravíme: „Mať tak svoj kúsok raja!“.

Vybrali sme pre vás tie najúžasnejšie, najluxusnejšie a pochopiteľne aj najdrahšie nehnuteľnosti, ktoré sa v súčasnosti dajú v tropických rajoch zaobstarať.

Kajmanské ostrovy – dom – cena 43.337.420 EUR
Rozloha tohto skvostu je takmer 4.500 metrov štvorcových. Potrebovať teda budete nielen orientačný plánik, ale aj niekoľko upratovačiek. Samozrejmosťou je súkromný bazén a vlastná pláž priamo za domom.

 

 

 

 

 

 

 Havaj – apartmán – 23.671.700 EUR
Ak radi surfujete nielen na internete, ale aj na vlnách oceánu, potom je Havaj jasná voľba. Stačí len vyložiť na stôl necelých 24 miliónov EUR a luxusná rezidencia s deviatimi spálňami a 9 kúpeľňami, s vlastnou terasou a výhľadom na pláž môže byť vaša.

 

 

 

 

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Bali – dom – cena 1.820.900 EUR
V porovnaní s predchádzajúcim kúskom je cena tohto domu so 6 spálňami a 6 kúpeľňami len smiešne nič. Doma má cez 1000 metrov štvorcových a prislúcha k nemu ešte dvakrát tak veľký pozemok, pochopiteľne vrátane pláže.
 

 

 

 

 

Ostrov Sv. Bartolomeja – dom – cena 30.994.000 EUR
V Karibskom mori nájdete jednu z turistami málo navštevovaných periel – ostrov Sv. Bartolomeja. A práve na ňom sa nachádza domček, ktorý je práve teraz na trhu k dispozícii „len“ asi za 30 miliónov EUR. 5 spální, 5 kúpeľní…

 

 

 

 

 

Florida – apartmán – 21.122.000 EUR
Ak nie ostrovy, ale radšej pevninu, potom šup na Floridu. Aj tu ponúkame apartmánik, pri ktorého cene sa nám trochu zahmlieva pred očami. 7 spální, 8 kúpeľní, atraktívne umiestnenie, romantický vidiecky štýl, bazén. No nie je to raj?

ZDROJ: http://lepsiebyvanie.centrum.sk/

Napíšte komentár