Úžasné tropické vily na Bali

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Ten, kto povedal, že neexistuje nič také ako raj, zrejme nikdy nebol na Bali. Biele piesočné pláže, krištáľovo modrá voda a tropické počasie … čo by mohlo byť lepšie? Odpoveď – žiť v jednej z týchto troch víl počas svojho pobytu. Tieto zručné remeselné priestory budú exponenciálne zvyšovať váš pôžitok z raja.

Každý z nich má rovnako osviežujúcu tropickú tému, ale realizovanú v rôznych nápadov. Každá vila má odlišný osobný štýl a charizmatický vzhľad. Urobte si pokojnú cestu cez všetky tri a zbierajte nápady pre svoj vlastný budúci prázdninový dom. Po tom všetkom, čo by mohlo byť lepšie, než tráviť pobyt na Bali v krásnej tropickej vile? Absolútne nič.

Naša prvá vila sa nachádza na Bali, v módnej oblasti Oberoi. Známej pre svoju luxusnú lokalitu a trendy letné miesta.

Tento tropický klenot je zasadený medzi najluxusnejšími nákupnými centrami, reštauráciami a divadlami, ktoré Bali ponúka.


Každá rešpektovaná tropická vila využíva nádherné prírodné scenérie.

Villa Ace používa miestnu flóru pre vytvorenie krásnej súkromnej džungle okolo lákaveho modrého bazéna. Pohodlné zelené stoličky ladia s rastlinami, a naliehajú na dovolenkárov, aby strávili pohodový deň pri nádhernom bazéne a len tak sa opaľovali.


Vila sa môže pochváliť vzdušnou otvorenou obývačkou/ jedálňou, tak prázdniny nikdy nemusia skončiť.


Šedo – bielo zariadený vestibul je ten správny priestor pre zabávanie hostí.


Priestor využíva kombináciu klasických ozdôb, sôch a umeleckých diel pre vytvorenie tradičnej témy. Konferenčný stolík je pozoruhodný dizajnový kus, ktorý hosťom zároveň aj vyrazí dych.


Drevený jedálenský stôl pre šiestich, je ideálnym miestom pre organizovanie večierkov. Surový drevený dizajn dokonale zapadá do zvyšku konštrukcie vily.


Biela farba obytného priestoru dopĺňa drevené a moderné prvky. A zväzuje všetky aspekty dohromady, aby vytvorili čistý a presný dizajn na mieru bez odizolovanie priestoru jeho osviežujúcou aurou.


Mramorové plávajúce schody pridávajú omladzujúcu atmosféru a moderný dizajn, zasadený do celkového vzhľadu.


Priestranná moderná kuchyňa nadväzuje na tropickú tématiku využitím dreva a sviežich izbových rastlín. V kuchynský ostrov má oválny tvar, a to pre štýl aj funkciu. Namiesto obvyklého tvaru štvorec alebo obdĺžnik, ovál je unikátna funkcia, ktorá uvoľní miesto.


Villa Ace hlavná spálňa predstavuje mix štýlu a pohodlia.

Izba je priestranná a pokojná. Tečúca moskytiéra prináša éterickú kvalitu do miestnosti.


Druhá spálňa je podobný hlavnej spálni, ale líšia sa vo farbe a svetlejšom odtiene dreva.

Výhľad je ako zo sna.. kto by chcel ísť spať, keď môže žiť v takomto svete?


Čierne a biele umelecké diela zdobia steny tejto krásnej spálne, je v modernom štýle.


Villa Ipanema je druhou tropickou vilou na našom zozname.

Vila je neprekonateľná. Má štyri hlavné spálne spojené s vlastnými kúpeľňami a rozličným iným luxusom priamo na prahu. To je miesto, kde zoberiete svoji priateľov/ rodinu a strávite spolu nezabudnuteľné chvíle.


Luxusná lehátka na konci bazénu sú dokonalým miestom na oddych. V okázalom bazéne sa zrkadlí nebo a je lemovaný zmyselnou džungľou – záhradou.


Obývacia izba je chránená pred nepriazňou počasia tradičnou balijskou drevenou strechou, ktorá prispieva k dizajnu. Jedinečná priestor spája to najlepšie z krásy a symetrie vytvorenej pre priestor, ktorý je omladzujúci a upokojujúci.


Jedálenský stôl je osvetlený dizajnovými svietidlami.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


V modernej kuchyni to vyzerá, ako by bola vytesaná z kameňa, s teplými drevenými a prírodnými prvkami, ktoré otepľujú priestor.


Hlavná spálňa je vhodné aj pre kráľa, s mierne vyvýšenou veľkou posteľou a mohutnými podlahami.


Jasné francúzske okná zabezpečia, aby vám nikdy neunikla nádherná okolitá scenéria.

Ďalšie spálne vo vile majú každá svoj osobitý príbeh.


Kúpeľne vo vile sú navrhnuté tak, aby dokončovali tropickú atmosféru. Toho je dosiahnuté prostredníctvom surových kameňov , drevených prvkov a osviežujúcich črepníkových rastlín


Kúpeľne boli starostlivo navrhnuté tak, aby zahŕňali slávne balijské scenérie, tak sa nikdy neoddelíte od ostrovnej atmosféry.

Vonkajšia sloboda, v kombinácii so súkromím kúpeľne.

Villa Istana Satu je posledný vila na našom zozname, ale v žiadnom prípade nazaostáva. Len čo by kameňom dohodil od Seminyak pulzujúceho trhoviska, vila je plne v súkromí, ktoré poskytuje maximálny zážitok z dovolenky.


Šumivý súkromný bazén je obklopený záhradou s ležadlami.

Vysoké steny zaisťujú bezpečnosť a súkromie, takže si hostia môžu vychutnať svoj pobyt v úplnom pohodlí a luxuse.


Veľké posuvné dvere sa otvárajú do štýlovej obývacej izby, kde hostia môžu uniknúť pred tropickým teplom vďaka klimatizácii.

Nádherný ručne vyrezávaný stôl priťahuje pozornosť v strede jedálne, zatiaľ čo veľké okná a presklené dvere prinášajú sviežosť záhrady do interiéru. Kto potrebuje múr, keď máte prirodzený výhľad?


Spálňa s takou veľkou manželskou posteľou je najlepším miestom na oddych po celom dni na balijskom slnku.

Biele lesklé podlahy odrážajú slnečné lúče, ktoré vykukujú skrz zeleň a otepľujú celú spálňu.


Malé svetlá na podlahe vedúce k hlavnej spálni vytvárajú romantickú atmosféru odráža čaro krajiny na Bali.


Farebné vzory a drevený nábytok prehrieva biele aspekty miestnosti, zatiaľ čo tmavý drevený strop predstavuje príjemný dizajnový prvok.


Nie každá kúpeľňa má prístup k úchvatným výhľadom na ostrove, ale správne maľby vám pomôžu na to rýchlo zabudnúť. Kúpeľňa tejto vily je prepychová vďaka palácovému vybaveniu a teplým tónom dlaždíc a podlahy.

zdroj: http://www.home-designing.com

Napíšte komentár