Úžasný nový dom Natalie Portman navrhnutý Bartonom Mayersom

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Vždy bude existovať záujem verejnosti o súkromný život celebrít. Čo robia, keď nie sú pred kamerou? Ako konajú? A čo je najdôležitejšie, ako žijú? Našťastie pre nás, sme niekedy schopní pozrieť sa do domu známej osobnosti a zistiť ako žijú. Týmto spôsobom sú normálni ľudia schopní žiť sprostredkovane v kruhu luxusu.

V tomto prípade sme schopní vstúpiť do panstva Montecito. Patrí Natalii Portman, ktorá získala Oscara. Dom, ktorý má 3 991 metrov štvorcových, navrhol architekt Barton Myers. Je posadený na svahu pri Santa Barbare a ponúka štyri spálne, päť kúpeľní a úžasnú kuchyňu. Vstúpte do vnútra, poobzerajte sa a uvidíte, čím vás táto nehnuteľnosť ešte prekvapí.


Pohľad na zadnú stranu domu ukazuje vonkajší priestor, ktorý je hlavným kontaktným miestom. S bazénom a sviežou terénnou úpravou je to miesto, kde si rodina môže vychutnať čerstvý tichomorský vzduch.

Interiér domu je, samozrejme, nádherne usporiadaný. Jedinečné konferenčné stolíky, ako je tento na spodnej fotografii, sú len malou ukážkou luxusného dizajnu.

Nie je pochýb o tom, že výhľad na oceán a otvorený dizajn sú najpresvedčivejšou časťou tohto pozemku o rozlohe 10,4 akrov. Ale bez pohodlných stoličiek na čítanie, ako to vidíme tu, by bolo oveľa ťažšie si tento výhľad naozaj vychutnať .


Otvorená koncepcia domu poskytuje veľa miesta, vrátane tejto krásnej vnútornej kuchyne umiestnenej pod nadštandardným stolovým príveskom.

Počas chladnejších mesiacov, ktorých nie je príliš veľa pozdĺž pobrežia Tichého oceánu, je možné zatvoriť dom s rolovacími oknami, aby sa zabránilo príliš chladnému interiéru.


Natalia Portman určite potrebuje priestor vo svojom dome na odpočinok s knihami a táto knižnica je dokonalým útulným príkladom domácej dekorácie pre milovníkov kníh.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


Keď máte domček s takým nádherným výhľadom na oceán, chcete sa uistiť, že si ho môžete vychutnať v čo najväčšom počte izieb. Tu sa spálňa otvára priamo do dvora.


Dokonca aj menšia spálňa môže pôsobiť príjemne a priestranne s oknami od podlahy až po strop.


Vonkajší priestor je rozhodujúcim miestom tejto nehnuteľnosti, s opatrnou, krajinnou úpravou priaznivou pre prostredie Kalifornie.


Vonkajší ohnisko a jedáleň sú ideálne miesto pre zábavu celebritných susedov ako Oprah alebo Ellen Degeneres.


Použitie betónu a skla v bazéne a jeho okolí mu pomáha zapadnúť do okolitej krajiny a pôsobiť takmer ako prirodzená súčasť svahu.


Pôvodné rastliny ponúkajú bujnú, ale voči suchu odolnú zeleň nachádzajúcu sa v zadnej časti.


Tam, kde nemôžete vidieť oceán, stále máte úžasný výhľad na okolitú krajinu.


Samozrejme, výhľad na oceán je vrcholom luxusu.


Nábytok z prírodného dreva ponúka rustikálny, pohodlný pocit a zdôrazňuje spôsob, akým funguje dom s prírodou, ktorá ho obklopuje.


Tento úchvatný pohľad na Tichomorie mohol byť ľahko rozhodujúcim faktorom pri príležitosti finálneho predaja.

zdroj: http://www.home-designing.com

Napíšte komentár