Veľkolepý moderný dom s vonkajším bazénom v Bangkoku

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Svieže záhrady, elegantný dizajn a otvorené okná, tento domov jednoducho predstavuje kúsok raja. Jeho moderné poňatie podľa „Ayutt and Associates“ na tradičnom dome v Thajsku prináša prírodu do každého kúsku domova ako je to len možné.

Vila s rozlohou 1500 m2 neďaleko Bangkoku je prakticky „držaná“ oknami od podlahy až k stropu, ktoré dokonale rámujú moderné, ale zároveń tradičné nádvorie vyplnené stromami, sviežou džunglou rastlín a bazénom.

Okná prinášajú nielen krásne farby zvonku do takmer úplne bieleho priestoru, ale umožňujú tiež, aby tropický vánok skĺzal po dome a presunul tak všetok horúci vlhký vzduch.

Takže užite si prehliadku so studeným tropickým nápojom v ruke a pozrite sa, čo všetko vám táto luxusná tropická oáza ponúka.

Pobaľte sa, sťahujete sa. Vtip, ale potom, čo uvidíte túto neuveriteľnú štruktúru domu, ako každé okno umožňuje krásny výhľad a ohromujúce materiály použité v tomto dome zaručia, že budete na ceste do Bangkoku.
Na spodnej fotografii môžete vidieť obrovské okná, ktoré využívajú úžasný zadný dvor, ktorý je snom snáď každého.


Za denného svetla môžete vidieť, ako všetky tieto ostré línie a farby hrajú krásne proti sebe. Červená na pravej strane proti bazénu s tyrkysovými dlaždicami naozaj pomáha vystaviť oči bielym oknám v strede.


Táto obytná plocha je nielen priestranná, ale úplne otvorená vonkajšiemu priestoru. Posuvné okná dodávajú tomuto hybridnému vnútorno – vonkajšiemu priestoru, ktorý je veľmi typický pre čínske a thajské domácnosti, trochu drámy, výstrednosti, a odvádzajú pozornosť od niektorých strohých moderných prvkov obytného priestoru.


Pozrite sa na to všetko žiariace slnečné svetlo! Odráža sa od bazéna a pohybuje sa priamo do obývacej izby, osvetľuje priestor s teplým prirodzeným slnečným svetlom a prináša zeleň priamo dovnútra.

Otvorený pôdorys je orámovaný takýmito pohľadmi, pôsobí takmer ako ozdoba alebo zvýraznená stena, ktorá je v akomkoľvek inom dome.


V tomto uhle môžete tiež vidieť, ako ostrý a biely je priestor. Nie je tu potreba pre veľa farieb, pretože tieto veľké krásne (otvorené alebo zavreté) okná prinášajú dovnútra všetky farby zvonku.


Spôsob, akým sa lúče filtra predierajú cez konáre stromov a nechávajú vzor na bielom gauči a podlahe je dokonalým príkladom prečo všetka táto biela funguje.

Biela nerozptyľuje od krás zvonku, a doslova dovolí prírode vkrádať sa priamo do priestoru, bez prevládanie nad zvyškom dizajnu.


Život na teplom mieste, kde môžete mať okná otvorené po celý rok, je snom sám o sebe.

Niet nad toto neuveriteľné nádvorie, ktoré využíva metódy tradičného čínskeho domáceho dizajnu, pokým obsahuje aj prvky moderného luxusu.

Navyše, s týmito veľkými oknami na oboch stranách obytného priestoru môžete vidieť skrz druhú stranu domu, a spájajú interiér s prírodou dokonale.


Tieto zdanlivo plávajúce schody majú svoje čaro. Nielen, že je drevo efektné, ale z vrcholu vyzerá, že stačí len bežať a môžete skočiť rovno do bazéna na nádvorí.


Tento pohľad vám dáva pocit, že ste v domčeku na strome a dívate sa medzi vrcholky stromov. V skutočnosti je to len vaše nádvorie. V tomto dome sa budete citiť ako králi.


Táto kúpeľňa je stelesnením luxusu a pri kúpeli sa cítite akoby ste si ho užívali vonku v prírode bez všetkých nepríjemností. Je ideálnym miestom na relaxáciu a odpočinok.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


Podlaha vo dvore je ohromujúca. Červená zdôrazňuje modrý bazén nádherne a výrezy pozdĺž hrán pre rastliny, ako tento strom, sú bezškárové.

Len preto, že slnko zapadne neznamená, že si nemôžete naďalej užívať výhľady, ktoré tento domov ponúka.

V noci sa celý domov rozsvieti perleťovou bielou a osvetľuje bazén a všetky rastliny.

Samozrejme, ak žijete vo vile ako je táto, tak budete potrebovať priestor pre parkovanie svojich krásnych vozov. Na to je toto parkovisko dokonalým miestom. Dizajn zvyšku domu je sem začlenený so sklom a klzkými dlaždicami.


Obdivujte svoje luxusné auto z obývacej izby.


Predná časť domu je oveľa tmavšia ako zadná časť. Všetko je z prírodného kameňa, napriek ostrým líniám. Dom kvôli tomu vyzerá, ako by sa vynoril zo skalného lôžka pod všetkou tou sviežou džunglou.


Deň alebo noc, úžasne ostré uhly tohto domova trčia proti oblohe, pričom stále odráža farby.

Rastliny, ktoré lemujú vchod do vášho domova, sú skvelým spôsobom, aby sa každý človek cítil ako pozvaný.

Plus na tomto mieste, rastliny prinášajú okolitú džungľu až k dverám, napovedajú o mágii, ktorá leží na druhej strane.


Z horného obrázku môžete vidieť ako starostlivo bol skonštruovaný celý tento dom. Každý detail bol dopodrobna naplánovaný, a naozaj sa snažili maximalizovať ako mohli, aby priniesli vonkajšie prostredie do interiéru.


Odtiaľto si môžete prezrieť viac podrobných plánov dizajnu na tomto snovom dome.


Tu môžete vidieť viac z podrobného usporiadania tohto snového tropického domova.


Pozrite si toto 3D stvárnenie, kde môžete vidieť celú štruktúru a čo do neho šlo.

zdroj:http://www.home-designing.com

Napíšte komentár